Co si Dan přeje ?

20. února 2007 v 14:00 | Kejsink@ |  Novinky
Autorka románu Joanne K. Rowlingová dopsala sedmý a poslední díl o čarodějnickém učni v polovině ledna, ale milovníci příběhu se do léta mohou jen dohadovat, jak to s mladým Potterem dopadne. Jeho filmový představitel Daniel Radcliffe se nechal slyšet, že by rád viděl Harryho umřít. Dokázal by se tak s rolí navždy rozloučit a věnovat se novému projektu.
Mladý britský herec exceloval 16. února na pódiu londýnského divadla Gielgud v roli mladého milovníka koní. Na prknech se ve hře Equus však objevil v naprosto odlišné pozici, než ho znají miliony lidí po celém světě z Pottera.
"Tak nějak doufám, že v tom umřu. Myslím, že je to jediný způsob, jakým to Joanne může ukončit. Skutečně mám melodramatickou touhu natočit umírající scénu," přiznal se Radcliffe v rozhovoru pro britský list Daily Record.
Poslední románový díl v originálním názvu Harry Potter and the Deathly Hallows vyjde 21. července v Británii asi minutu po půlnoci. Rowlingová přiznala, že dva z hlavních hrdinů zahynou. Spekuluje se, že to budou obávaný Lord Voldemort a Harry.
Autor: Famous (20. 2. 2007)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama