Leden 2009

KONEC

19. ledna 2009 v 10:47 | Kejsinka♥ |  → Moje rubrika ♥
Ahojky!

Myslela jsem, že to neřeknu, ale asi blog zruším... (ááá help) Ne, že bych měla méně času než předtím, ale už nejsem jen fanoušek HP ale i Twilightu a když už bych se vracela k blogu, chtěla bych mít tady i novinky z Twilightu, a když jsem nazvala blog harryemmaron :D tak to asi moc nejde :( ... (njn nová úchylka :D) Veřte nebo ne, ale je mi to vážně moc líto... ne blogu, ale mých SBéééček a tak... takže:

Pro mé SB: byla bych moc ráda, kdyby jste se spřátelili s mým druhým blogem lilyjames.blog.cz!!! Kdyžtak písněte na ten blog. Děkuji :-*

Blog nehám ještě pár týdnů bežet, aby se mohi nahlásit doufám, že všechna SBéčka a potom vám ještě jednou napíšu a blog oficiálně zruším.

Na závěr pá čísel:
Blog běží od října 2006.
Nejvíce článků jsem napsala v únoru 2008 - 626 článků.


Děkuji za vše. Mějte se hezky. Papa Kejsinka♥

♥ IN LOVE ♥

11. ledna 2009 v 12:48 | Kejsinka♥ |  → Moje rubrika ♥
♥ IN LOVE ♥

Proč? Konečně jsem shlédla film Twilight. Páni! Bylo to něco úžasného. Edward a Bella - Robert a Kristen - nádhera. Probudilo to ve mne pocity, o kterých jsem dosud nevěděla a uvědomila jsem si jednu věc - chci psát. I když studuji módní návrhářství a pomalu nevím co se životem, chci psát. Nic by mne nepotěšilo víc, než kdyby se na poličkách lidí objevily mé knížky, kdybych mohla lidem dát něco, co v životě nikdy nezažijí. Zvlášť takovým puberťákům, jako jsem já :D. Neříkám, že to bude lehké, spíš naopak. Taky neříkám, že jsem ve psaní nějak zvlášť dobrá, ale poprvé v životě cítím, že chci a budu na sobě pracovat. To, na co nemám nárok ve svém životě, se bude objevovat v mých knihách - svět, který mohu ovlivnit jenom já.

Teď jsem Vám sem vylila všechny své pocity, takže jestli Vám to připadá hloupé, nepiště ani komentář :D


Papa Kejsinka♥

(tohle jsem psala i na můj druhý blog, tak pokud to čtete podruhé, tak se omlouvám)

Ťuk, ťuk :)

5. ledna 2009 v 20:20 | Kejsinka♥ |  → Moje rubrika ♥
Ahojky pottermaniaci!
Jakpak se máte? Předem se omlouvám, že jsem se neozvala ani na Vánoce, ale nějak se mým prstíčkům nechtělo datlovat do klávesnice :D Jak jste si užili Vánoce? U mně nic moc, ale hlavně že jsem si odpočinula od školy. Skvěle jsem si ty 2 týýýdny užila, ale chtělo by to ještě měsíc :D Já a HP: momentálně jsem asi jako polovina lidí zblázněná do Twilightu. Ale plakáty Harryho Pottera ještě z mých stěn v pokoji nezmizely :D stáále nadšený fanda :D Jinak.... škola.... možná bude vyznamenání, což si myslím, že na první rok na střední je celkem slušný. Hrozila mi trojka z češtiny, ale vyžehlila jsem si to slohovkami (njn, to jsou ty moje povídky). Hm... co bych ještě napsala... joo, snad jen.... koukněte plíísky na můj druhý bloček www.lilyjames.blog.cz :) to je teď můj živel :D
Mám Vás ráda. Pápá Vaše Kejsinka♥